نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: لطفا یک نفر واقعا بیاد درباره چهرم بهم نظر بده

3216
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44296
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

لطفا یک نفر واقعا بیاد درباره چهرم بهم نظر بده

من خیلی وقته رو چهرم حساس شده و خلاصه یکی میگه عادی هسی یکی میگه از عادیم بهتری یکی میگه زشت هر کسی یه چیزی میگه و هنوز نتونستم اینارو تو ذهنم تفکیک کنم و تا نتونم واقعا نمیتونم از فکرش بیام بیرون و یه جایی خوندم به روش درستش چه اشکالی داره از چند نف راجب چهرم بپرسم و اونا صریح پاسخ بدن پس لطفا کسی که میتونه کمکم کنه پیام بده مرسی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : لطفا یک نفر واقعا بیاد درباره چهرم بهم نظر بده

نقل قول نوشته اصلی توسط maz1064 نمایش پست ها
    من خیلی وقته رو چهرم حساس شده و خلاصه یکی میگه عادی هسی یکی میگه از عادیم بهتری یکی میگه زشت هر کسی یه چیزی میگه و هنوز نتونستم اینارو تو ذهنم تفکیک کنم و تا نتونم واقعا نمیتونم از فکرش بیام بیرون و یه جایی خوندم به روش درستش چه اشکالی داره از چند نف راجب چهرم بپرسم و اونا صریح پاسخ بدن پس لطفا کسی که میتونه کمکم کنه پیام بده مرسی
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . قابل درک هست که دیدگاه دیگران درمورد زیبایی شما براتون با فشار زیادی همراه هست. اما دقت کنین هرکسی برای شکل و قیافه ظاهری نظرات و دیدگاه خودش رو داره . بنابراین تنها با معیار قراردان نظرات دیگران و توقع اونها از زیبایی آرامش و اعتماد به نفستون رو کم نکنید . درصورتی که این افکار برای شما آزار دهنده شده و کنترلش از دست شما خارج هست و حس میکنید در اعتماد به نفستون دچار تغیرات منفی شدین بهتره با کمک روانشناس به صورت حضوری مداخلات لازم رو انجام بدین تا بتونیم بهتون کمک کنیم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    چهره شما مشکلی ندارد این تفکر و طرز دید شماست که شما را ناراحت کرده است زیبایی سلیقه ایست پس به جای پرسیدن از دیگران باید خودتان از خودتان رضایت داشته باشید اصولا چنین افکاری ناشی از عدم اعتماد به نفس و نداشتن عرت نفس هست شما با هر شکلی فرد با ارزشی هستید کلا وقتی روح در آدمی دمیده میشود یعنی خدا شما را لایق بزرگترین مقام یعنی مقام انسان بودن دانسته که آفریده شما را.
    پس سعی در تغییر ظاهرتان نداشته باشید سعی کنید خودتان فرد مفیدی برای اجتماع باشید (کمتر از ذره نئی پست مشو عشق بورز/تا به خلوتگه خورشید رسی چرخ زنان) هرگز خودتان را دست کم نگیرید بدانید شایسته بهترینها هستید پس به تایید دیگران نگاه نکنید و راه درست را انتخاب کنید نترسید به ندای درونتان گوش دهید و تصمیم قاطعانه بگیرید حتما به موفقیت می رسید.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

چهره چیزیه که هیچ کس توش انتخابی نداره... منتها الان دیگه جوری شده که با یکی دو تا عمل دماغ و ... به کلی تغییر می کنه (البته این در شرایطیه که دیگه واقعا خیلی خیلی نافرم باشه.)
    مطمئنا شما چهرت یا متوسطه یا رو به بالا.. اما این عزت نفس و اعتمادبه نفس پایینه که آدم رو به شک وادار می کنه.
    ما که یه دماغ گنده داریم یه برآمدگی کوچولو هم بالاش هست ولی دوسش دارم )
    خاستی بفرس نظر بدیم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

ببین من کاری به اینی که نوشتی ندارم
    تو زندگیت سعی کن هیچ وقت اجازه ندی بقیه در موردت نظر بدن که چطوری هستی و ...
    همه ما تو زندگی نقاشی خداییم
    زیبایی و قشنگی تاحالا به هیچکسم وفا نکرده واقعا هم وفا نکرده پس تو زندگی دنبالش نباش

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

روشهای جذاب بودنو یاد بگیرید.

ورزش کنید و تناسب اندام داشته باشید.

به موهاتون روغن بزنید، موهاتونو شانه بزنید و ژولیده نباشید.
    لباس روشن بپوشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد